City Hall is currently closed for walk-in service. For more information on ongoing city services, please click here.
For the latest information about the ongoing COVID-19 (novel coronavirus) pandemic, click here to visit our dedicated page.

HRA Board Members

 

Chairperson: John Whelihan  (Term expires Sept. 3, 2020)

Vice Chair: Gladys Lebron-Martinez )(Term expires Nov. 1, 2022)

Treasurer: Thomas Creed (Term expires Nov.1, 2021)

Assistant Treasurer: Patricia Duffy (Term expires Nov. 1, 2023)

Carl Eger, Jr. (Term expires Nov. 1, 2019)

Close window